קלרינטים

יבוא של החברות המובילות בתחום הקלרינטים בעולם BUFFET CROMPON - LE BLANC - SCHREIBER - HOLTON - JEAN MICHAEL - TREVOR JAMES מגוון רחב של קלרינטים מסופרן ועד בס חדשים ומשומשים עם אחריות מקיפה לשנתיים,כלים מרמת תלמידים ועד למקצועיים פלסטיק ועץ ,מחלקת פיות עם מגוון ענק של פיות מקצועיות כגון- ונדורן, שרייבר, פומריקו (פיית הקריסטל הידועה בעולם) לה בייל, לה בלנק, בארי, ועוד. מבחר עצום של עלים,חגורות,נרתיקים,סטנדים ואביזרי ניקוי בית המלאכה הגדול והמקצועי בארץ לשיפוץ קלרינטים המשתמש בכריות פרסטיני, פיזוני, גור טאקס (מעור) באיכות הגבוהה ביותר.

LEBLANC

יצרנית הקלרנטים מהטובות בעולם המייצרת כלים בעבודת יד בצרפת, ובארצות הברית. לאורך שנים נחשבת חברה זו למובילה באיכות העץ, המכניקה, הכריות, וכמובן הצליל היחודי. מודל-OPUS-CONCERTO-SONATA- BLISS AND BACKUN מנוגנים על ידי טובי הנגנים בעולם כגון-(אדי דניאלס, אילן שול, פטר ורטהיימר ועוד …) מגוון ענק ויחודי של קלרניט אלט-בס-וקונטרה בס.

BUFFET CRAMPON

חברת העל בופה קרומפון המייצרת כלים מקצועים תוצרת צרפת מתמחה במכניקה ובצליל ייחודי.
לחברה זו מודלים רבים ומגוונים מכלים מפלסטיק ועד לכלים מקצועים מעץ בעבודת יד.
המודל הידוע ביותר הינו R-13 אשר מנוגן על ידי טובי הנגנים בעולם.
בחנותנו תוכלו לבדוק ולהתנסות בכל מודלים אלו.

JEAN MICHAEL

הכלים הטובים שבמזרח הרחוק. את הכלים המובחרים ניתן למצוא בחנות – מדרגת תלמידים, מבחר למתקדמים ואוסף מרהיב למקצוענים,דגם CL-750 מעץ מלא ומכניקה מכסף,נחשב לקניה בטוחה גם במחיר משתלם וגם באיכות לאורך שנים,כמו כן כל הדגמים מפלסטיק וכמובן קלרניט הבס

TREVOR JAMES

קלרנטים מבית טרוור גיימס ,באיכות גבוהה לרמת תלמידים

SCHREIBER

לקלרינטים של שרייבר מסורת ארוכה בייצור קלרינטים "100% תוצרת גרמניה". בשרייבר הבינו מזמן איך לשלב ידע בשיטות ייצור מודרניות, שילוב של מומחים מוסמכים, כלים ברמה גבוהה ומכונות דיוק חדישות המבטיחות קלרינט באיכות גבוהה. לקלרינט של שרייבר תכונות נגינה בסטנדרט גבוה המעניק לקלרינט תגובה עדינה, אינטונציה מושלמת וסאונד מעולה.

קלרינט איכות מבית Evette & Schaeffer תוצרת גרמניה

נגישות