בית מלאכה לתיקונים

בחנותנו בקומה השנייה נמצא בית המלאכה לתיקונים הגדול והמקצועי ביותר בארץ. ישנם שלש מחלקות שונות-ראוי לציין שבכל בתי המלאכה המתקנים הם בראש ובראשונה נגנים מקצועיים ולכן כל תיקון נבדק בקפידה לפני חזרתו ללקוח.

תיקוני כלי נשיפה

תיקון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לכל סוגי כלי הנשיפה כגון חלילי צד-סקסופונים-חצוצרות קלרינטים- ושאר כלי העץ והמתכת,אנו מבצעים מתיקונים קטנים כגון הלחמה, החלפת שעם החלפת קפיץ ואיזונים (מרבית הפעמים תיקון קטן נעשה במקום, תלוי בעומס) ועד שיפוץ כללי-אוברול ,תיקוני מכות ופחחות או כל תיקון אחר.
כל כלי שעובר בבית המלאכה אוברול מקבל שנתיים אחריות מלאה.

בבית המלאכה ישנו המכשור המתקדם ביותר לשיפוץ יסודי של כל הכלים  אשר נרכש לאורך השנים במפעלים שמייצרים את הכלים. כמו כן בבית המלאכה ישנם את הכריות, הקפיצים, השעמים, ושאר חלקי החילוף הטובים ביותר. יש לציין שכלי שנכנס לאוברול מאפשר לכם לקבל כלי חילופי ללא עלות עד שהתיקון יהיה מוכן. בבית מלאכה זה מתקנים טובי המוזיקאים בארץ הכוללים את פטר ורטהיימר, ניצן עין הבר, ארז בר נוי, אלי דג'ברי, חגי אמיר, אריק דוידוב, קובי סולומון, אביחי אור נוי, דניאל זמיר, אריק לבנת, מרק רוזן, קובי רועה, דפנה פלד, איריס רינגר, שמעון ויינרד, גדי סטפנסקי, לאריון דוידוב, גן לב, מרק בריל, אברהם פלדר, וסליחה לעוד רבים וטובים שלא הזכרנו.

כמו כן אנו משרתים באופן קבוע את מרכזי המוזיקה לתיקונים שוטפים כגון-קונסרוטוריון פתח תקוה,רחובות, נס ציונה, חולון, אשדוד, ירוחם, ערד, צפת, תל אביב -יפו, הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רעננה,כפר יונה, הר הדר-צרעה, רמת גן, כפר בלום, ועוד עשרות מרכזי מוזיקה בכל הארץ.

תיקוני כלי קשת וכלי מיתר

במחלקה זו תוכלו לשפץ את הכינור, ויולה, צ'לו, וקונטרבס אנו מבצעים את כל סוגי התיקונים מהקטן לגדול. החלפת שיער לקשתות,החלפת גשר או נשמה,הדבקות שיחזור עץ,וכמובן שיפוץ כללי והכנת הכלי לנגינה מהנה ומושלמת. אנו מחזיקים במבחר ענק של חלקי חילוף מפתחות לכל גדלים, מחזיקי מפתחות, מיתרים בכל הרמות, קשתות , עמעמים, שרפים, כריות ארגזים קשיחים ומרופדים ועוד הרבה חלקי חילוף שונים

תיקוני כלי מיתר בית מלאכה זה מתמחה בשיפוץ כל כלי המיתר הכוללים גיטרות, מנדולינות, בוזוקי, יוקללה, בנ'גו. אנו מבצעים את כל סוגי התיקונים מהחלפת גשרים ומיתרים ועד הדבקות שברים, סט אף מקצועי, התקנת כל סוגי ההגברות (פיק אף) ישור צוואר, שיחזור חלקי עץ חסרים או שבורים ועוד כל תיקון שידרש

תיקוני אקורדיונים ומפוחיות

בית מלאכה המקצועי בארץ. תיקוני אקורדיון הם אומנות ולכן אנו עובדים עם הטכנאים הטובים ביותר אשר למדו , עבדו, ובנו אקורדיונים במפעלים עצמם ברשותנו חלקים מקוריים של כל הכלים המובילים כגון: פאולו סופרני, סקנדלי, הונר, וולט מייסטר, גאלנטי, גואריני ועוד. אנו מבצעים את כל סוגי התיקונים מהחלפת רצועות,ועד שיחזור או החלפת מפוחים,כיוון יד ימין ושמאל, וכמובן אוברול כללי שלאחריו הכלי יוצא כחדש מכני ועם אחריות לשנתיים כמו כן מחלקה גדולה של כלים חדשים ומשומשים למכירה או טרייד אין(החלפה),ומבחר ענק של רצועות,תיקים מרופדים,ומיקרופונים לכל סוגי האקורדיונים.

נגישות