סקסופונים

ברשותנו המבחר הגדול ביותר בארץ של סקסופונים, סקסופונים חדשים ומשומשים, סקסופון אלט, סקסופון טנור, סקסופון סופרן וסקסופון בריטון. יבוא ושיווק של סקסופונים מהחברות הטובות והמובילות בעולם. מחלקה מיוחדת לסקסופון וינט'ג ותצוגה ענקית של סקסופונים המובילים בתחום.

BRASSPIRE

חברת Brasspier הינה מהחברות המובילות בעולם בייצור סקסופונים.
חברת Brasspier מקיימת שיתוף פעולה עם המעצבים הטובים בעולם והנגנים הטובים בעולם וכל זה כדי להביא איכות מקסימלית הן בעיצוב והן בביצוע.

TREVOR JAMES

חברת טרוור גיימס נחשבת בעשור האחרון לאחת החברות המובילות בתחום כלי הנשיפה, החברה ובתי המלאכה ממוקמים באנגליה ומייצרים סקסופונים מרמת תלמידים ועד לנגנים מיקצועיים, כל הסקסופונים עוברים בדיקת בקרת איכות קפדנית לפני הגעתו לחנות,

JEAN MICHAEL

הטובים שבמזרח הרחוק. את הכלים המובחרים ניתן למצוא בחנות מבחר סקספונים סופרן, אלט, טנור מדרגת תלמידים, למתקדמים ואוסף מרהיב למקצוענים. ובריטון. בעלי איצבוע צרפתי נח במיוחד, ובכריות של פיזוני המובילים בתחום, היוצרים נוחות מקסימלית.

SELMER PARIS

סקסופונים תוצרת צרפת , החברה נחשבת לאחת היצרניות המובילות בתחום ידועה מאד בכלים הישנים-vintage  כגון (MARK-6,MARK-7,BALANCED- ACTION)

JULIUS KELWERTH

סקסופונים תוצרת גרמניה בעבודת יד, נחשבים לכלים החדשים הטובים בעולם, מיועדים לנגנים ברמה מיקצועית, הדגם הידוע והנמכר ביותר הינו מודל  SX90 R-נגנים בעל שם עולמי בחרו בכלי זה (דייב ליבמן, פטר ורטהיימר)

BUFFET CRAMPON

סקסופונים המיוצרים בעבודת יד קפדנית וברמה הגבוהה ביותר של איכות וביצוע. עם עבודות מפתחות עד F # גבוהה ותגובה יוצאת דופן ברשומות העליונות והתחתונות. ניתן להשיג בגימור לכה או גימור מט.

Vermont Paris

Vermont Paris חברת הסקסופונים שכובשת את העולם בשש השנים האחרונות סקסופונים באיכות סאונד מכניקה וגימור ברמה מקצועית. איכות של קפיצים וכריות ברמה הגבוהה ביוצר המיוצרים באיטליה בחברת פיזוני. הדגמים המובילים הם: Coffee-דגם קפה, Pro 1-black frosted-שחור ללא לכה. לא מעט מהנגנים הטובים בעולם מנגנים על כלים אלו.

מותגים נוספים שאפשר למצוא אצלנו

נגישות