סקסופון סלמר פריז

5/5
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

בשנת 1921 הסקסופונים היו מאוד פופולרים ,
זו השנה בה אדם בשם הנרי סלמר מצרפת( פריס), יצר בבית המלאכה שלו את הסידרה הראשונה של סקסופונים שנהיו עם השנים המוכרים ביותר לסידרה הראשונה קרו ״מודל 22״.
עם ההצלחה סדרות נוספות שוכללו וחודשו כל מספר שנים עם התיחסות לסוג המתכת, חיתוך ושיפור הצליל. ג'ון קולטריין, מייקל ברקר, ריקי פורד, רון בלייק, וסטן מקבל ועוד… כולם ניגנו בסקספוני סלמר פריז – Salmer paris

דגם הסקסופון הפופולרי ביותר בקרב נגנים מתחילים המוגדר כקל לניגון הוא דגם ה- Selmer AS300.
אנשים רבים חושבים שסקסופון זה הוא אחד מהסקסופונים הטובים ביותר בשוק. סקסופון AS300 Selmer כולל מפתחות מצופים ניקל, טבעות ומפתחות פלאם שקל להגיע אליהם. תכונות אחרות של הסקסופון שנגני סקסופון מעריכים זה הטון המדויק וצליל בעל גוף מלא. זה סקסופון מאוד עמיד שנועד לנגן למשך שנים.

אם אתה יכול להרשות את זה לעצמך, תסתכל על סקסופון מהדגם המקצועי Selmer Mark IV הנחשב לסקסופון הטוב ביותר המוצע על ידי Selmer. דגם זה מוערך ומועדף על ידי נגני ג'אז רבים, בינהם קני ג' (Kenny G). דגם הסקסופון הזה הוצג לראשונה בשנת 1954 והיה זמין באלט, בריטון, בס, סופרן, וסקסופוני sopraninino. רוב נגני הסקסופון המודרניים כיום, עדין מתרשמים מהצלילים המופלאים שסקסופון זה יכול לייצר.

סיבה נוספת שנגני סקסופון מעריכים את סקסופוני הסדרה השלישית היא התוספת של מפתח אוורור, אשר משפר את הכוונון כאשר מקש # C מנגן. בעבר מקש C # היה מוציא טון של עצב בנגינה. Selmer פתר את הבעיה וזה מה שהופך את הסדרה השלישית Selmer לסקסופונים המייצרים איכות צליל מעולה. הנגנים מצאו כי דגם זה של סקסופון הוא גם קל לניגון ומסוגל לספק יותר נפח מקודמו בסדרה השנייה.

בין דגמי הסדרה השלישית של Selmer יש גם את , Series III Solid Silver saxophone סקסופון כסף. סקסופון זה מדהים ביופיו בלתי אפשרי להוריד את העניים ממנו ובעל איכות צליל עוצרת נשימה. נגני סקסופון שעידים שלנגן על סקסופון מהסדרה השלישית זה פשוט כיף לנגן
עליו וללא ספק זהו אחד מסקסופונים בעלי הביצועים הגבוהים ביותר שאפשר להשיג.

Salmer paris ממשיך לשפר את הסקסופונים ובאותו הזמן לשמור על המסורות הישנה בחיים. בסקסופוני הסדרה III החדשה של סלמר– Salmer יש את כל מה שהיית מצפה בסקסופון חדש שנוצר והם מבוססים על כלי נגינה קודם. תהליך היצור ב- Selmer משלב בין מסורת וביצוע בדרך הישנה ובין טכנולוגיית הייטק חדישה ומתקדמת וכתוצאה מכך, כל סקסופון Selmer הוא סקסופון מוסיקלי ומסוגנן שכיף להסתכל עליו וממש שמחה והנאה לנגן בו.

בין אם אתה טירון או נגן סקסופון מקצועי ומנוסה, אתה תאהב את איכות מוסיקה שלך כאשר תנגן על סקסופון Selmer. אם אתם שוקלים לקנות סקסופון סלמר, אין כמו סקסופון חדש אך בגלל איכות הכלי אפשר גם למצוא סקסופון משומש, יד שניה ובמצב מעולה ובכך לחסוך מעט כסף.

אלה שמבינם אומרים שברגע שעינך נתקלות בסקסופון סלמר באותו הרגע אתה אתה נופל באהבה.

נגישות