רשותנו המבחר הגדול ביותר בארץ של סקסופונים, סקסופונים חדשים ומשומשים, סקסופון אלט, סקסופון טנור, סקסופון סופרן וסקסופון בריטון. יבוא ושיווק של סקסופונים מהחברות הטובות והמובילות בעולם. מחלקה מיוחדת לסקסופון וינט'ג ותצוגה ענקית של סקסופונים המובילים בתחום.

מבחר עצום של חלילי צד מהחברות המובילות בעולם. יבוא בלעדי של חלילים בכל הרמות מרמת תלמידים ועד כלים מקצועיים. חלילים מצופי כסף, ראש כסף, כסף מלא, ועד חלילי זהב ופלטינה. תצוגה בחדר מיוחד עם חלילים חדשים ומשומשים,מגוון ענק של ראשים בנפרד, חליל פיקולו ואלט.

מגוון ענק של חצוצרות, חצוצרות פוקט (קטנות), חצוצרות פיקולו , קורנט ופלוגל –הורן יבוא בלעדי של החברות המובילות בעולם. מבחר גדול של כלים חדשים ויד שניה עם אחריות מקיפה תצוגה ענקית של פיות חדשות ומשומשות, ארגזים ונרתיקים נישאים בכל הרמות, עמעמים אביזרי ניקוי.

יבוא של החברות המובילות בתחום הקלרינטים בעולם מסופרן ועד בס חדשים ומשומשים עם אחריות מקיפה לשנתיים, כלים מרמת תלמידים ועד למקצועיים פלסטיק ועץ.

מבחר ענק של טרומבונים חדשים ומשומשים מהחברות המובילות בעולם conn, holton, king, schilke כולם תוצרת ארצות הברית ונחשבות לחברות המובילות בתחום הטרומבונים,כמו כן מבחר של כלים לתלמידים מחברת ג'אן מישל המתמחה בכלים לרמת מתחילים ומתקדמים.

יש לך שאלה, צריך עצה, התקשר עכשיו וקבל הצעה בהתאמה אישית

נגישות